Zahradník
akvarel, tužka, papír, 26,8 x 18,4 cm, sign. PD L. Šaloun
ID: 277896
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:47
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu