Sedm tenisáků
litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74
ID: 277886
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:37
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
ID: 277886
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)