Stavení v jabloňovém sadu
olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce
ID: 277870
Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:21
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu