Na břehu
olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám
soukromý žák prof. Čutty
ID: 277868
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:41
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)