Na poli
litografie, 28 x 38,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, rám
ID: 277867
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:18
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 277867
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)