Sázava
olej, karton, 1971, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277841
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 18:12
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids