Kvetoucí strom
olej, sololit, 1969, 70 x 80 cm, sign. PD Pitrmann 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277839
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 18:10
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids