Karlův most
olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277818
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids