Stavení v krajině
olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám
ID: 277807
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:38
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
ID: 277807
Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)