Stavení v krajině
olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám
ID: 277807
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:38
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 277807
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)