Cesta u lesa
olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277806
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:37
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids