Cesta u lesa
olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám
ID: 277806
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:37
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
ID: 277806