Okno
litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír
ID: 277730
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:21
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids