Okno
litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír
žák prof. J. Nováka a A. Kybala na VŠUP v Praze, poté u A. Philippe na École des Beaux-Arts v Ženevě
ID: 277730
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)