Strážce světla
špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou
žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově
ID: 277627
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:58
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu