Lovkyně
dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 277504
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 277504