Ratiboř
akvarel, tuš, papír, 1977, 43 x 60,5 cm, sign. PD J. Otava 1977, rám
žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
ID: 277456
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:22
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)