Zvířátka u krmení
litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20
Antiqari.at Radhošťská
žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
ID: 277181
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:44
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu