Pampeliška s motýlem
litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 277162
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids