Pivoňky
olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 277161
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2024 19:54
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids