Pivoňky
olej, kartón, 1970, 49 x 68 cm, sign. PD ŠT 70, rám, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
ID: 277161
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2024 19:54
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu