Leknín
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek
Antiqari.at Radhošťská
ID: 277127
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu