olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám
ID: 277090
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:03
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 277090
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)