Wimpfen am neckar
akvarel, papír, 29,5 x 23,5 cm, sign. LD Carl Jünemann München, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 277083
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu