Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Dívka v kroji
litografie, 1988, 16,5 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 88, č. 78/170
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 277058
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:00
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**8
Historie příhozu