Ville de Strasbourg
litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně
ID: 277056
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 277056
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)