Šeřík
olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám
ID: 277051
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:04
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
ID: 277051
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)