litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 277037
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)