litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200
žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
ID: 277025
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)