Rybník
litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61
ID: 277004
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:33
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)