Portrét muže
tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276955
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 20:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids