Portrét muže
tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 276955
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 20:56
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)