Plzeňský Prazdroj
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276932
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids