Plzeňský Prazdroj
lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
ID: 276932
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 21:00
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu