Varna - Plzeňský Prazdroj
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276929
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids