Varna - Plzeňský Prazdroj
akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
ID: 276929
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:54
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu