Spilka - Plzeňský Prazdroj
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276927
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids