Spilka - Plzeňský Prazdroj
akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
ID: 276927
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:50
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu