Hana Čápová (1956-2019)
žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; věnuje se volné grafice, kresbě, kombinacím obou i drobné grafice, nejraději však kresbě; vystavovala samostatně v letech 1986 - 1996 v Praze, Brně, Olomouci, Poznani, Kostnici Schweinfurtu, Třebíči aj.
Králíkář
litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví
žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
ID: 276791
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**5
Historie příhozu