Cokoli chceš
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276787
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids