Cokoli chceš
litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 276787
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)