Cokoli chceš
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276783
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:52
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids