Cokoli chceš
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276778
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids