Cokoli chceš
litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276778
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)