Cizinci v Paříži
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 276771
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)