Bas bleus
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276770
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids