V knihovně
litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276767
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 15:20
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids