V knihovně
litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276767
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)