Pařížské emoce
litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 276758
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)