Pařížské emoce
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 276756
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:46
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu